Извештај о новим успесима наших ученика са такмичења

3.4.2023

У протекле две недеље наши ученици су постигли одличне резултате:

На појединачном школском такмичењу централне Србије за ученике основних и средњих школа у Џудо -у, наш ученик Вујадин Тасић, у категорији до 81. килогам, освојио је 3. место.

На Окружном такмичењу из хемије

• Мина Милић  - 2. место
  • Филип Маринковић - 2. место
  • Матија Голо - 3. место

Мина и Матија су се пласирали на Републичко такмичење.

На Окружном такмичењу из енглеског језика три ученика из наше школе су освојили 2. место и пласирали се на републичко такмичење. То су :

• Тара Станимировић,
  • Лука Ђорђевић и
  • Андреј Сибиновић.

Историја

На Окружном такмичењу из историје, Јован Никодијевић 8/4, освојио је 3. место и пласирао се на Републичко такмичење.

Српски језик

Пласман на Републичко такмичење у "Читалићима" остварила је ученица Милица Величковић 7/5.

На Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе ученици су остварили високе резултате: